AKTUALNOŚCI

Cenny remis na terenie lidera

Po zwycięstwie nad Miedzią II Legnica czekał nas ciężki wyjazd na teren Ślęzy Wrocław, która przed 13. kolejką III ligi była liderem rozgrywek w grupie

Od soboty bez kibiców

Niestety od jutra wszystkie wydarzenia sportowe w naszym kraju będą się odbywać bez udziału publiczności. Dotyczy to również meczu naszej drugiej drużyny z ZAP Syreną

Niełatwa wygrana z rezerwami Miedzi

W zaległym meczu 4. kolejki III ligi podejmowaliśmy na „Dołku” Miedź II Legnica. Spotkanie, które odbywało się w strugach deszczu, otworzył w 41. minucie Jędrzej

Remis z Piastem w samej końcówce

W meczu 12. kolejki III ligi zremisowaliśmy na własnym terenie z Piastem Żmigród 1:1. I choć przez większość spotkania prowadziliśmy 1:0 po bramce Szymona Kobusińskiego,

PILNE: obostrzenia podczas meczu z Piastem Żmigród

Podczas jutrzejszego meczu z Piastem Żmigród przez cały czas trwania wydarzenia wymagane będzie noszenie maseczek, czego pilnować będzie ochrona. Nie zapomnijcie również o dezynfekowaniu rąk oraz zachowywaniu

Informacje nt. meczu Lechia II – Stilon

Zapraszamy serdecznie wszystkich kibiców z Zielonej Góry na lubuskie derby w IV lidze. Już w niedzielę o godzinie 12:00 nasz drugi zespół podejmie przy Sulechowskiej

[LECHIA TV] Derby dla Lechii!

Deszczowa sobota przyniosła nam derbowe zwycięstwo nad Wartą Gorzów! Po pełnym emocji pojedynku pokonaliśmy rywali zza miedzy 4:1, choć na początku drugiej połowy przegrywaliśmy 0:1.

[LECHIA TV] Nieudany podbój Śląska

Ruch Chorzów potrafi pokazać, że z nimi nie ma żartów. Chociaż na początku wczorajszego spotkania dobrze graliśmy defensywnie, gospodarze przeszli do mocnej ofensywy, znajdując kilka