AKTUALNOŚCI

Plan sparingów przed sezonem 2021/2022

Nasza drużyna w tym tygodniu odbywa pierwsze treningi przed zbliżającym się sezonem 2021/2022. Przed naszymi zawodnikami również cztery mecze kontrolne, mające odpowiednio przygotować ich do

RM Solar gra #RAZEM z nami

Drużyna naszych sponsorów powiększyła się o ważnego gracza. Do grona stałych sponsorów Lechii Zielona Góra dołączył RM Solar, czyli zielonogórska firma, specjalizująca się w ekologicznych

Bilety na finał Pucharu Polski

Lubuski Związek Piłki Nożnej przekazał nam darmowe wejściówki na finał Pucharu Polski w Międzyrzeczu! Kto chce obejrzeć na żywo naszą finałową potyczkę przeciwko Carinie Gubin?

[LECHIA TV] Bój o finał w Murzynowie

Pojedynek w Murzynowie pokazał, że z Budowlanymi nie ma żartów. W pierwszej połowie obie drużyny straszyły akcjami, lecz nie można było znaleźć definitywnego otwarcia. Druga

[LECHIA TV] O włos od zwycięstwa

W walce z Kluczborkiem było naprawdę wiele akcji. Pierwsza bramka na konto gości wpadła w 26. minucie, lecz nie nacieszyli się nią zbyt długo. Zaledwie

[LECHIA TV] Remis na własne życzenie

Trzeba przyznać, że w środę nie pokazaliśmy się z naszej najlepszej strony. Od samego początku, pomimo kilku groźnych akcji, mieliśmy problem z utrzymaniem przewagi. Strzelony

[LECHIA TV] Pokaz siły chorzowian

Już od pierwszych minut było widać, że goście nie zamierzają iść na żadne kompromisy. Mnogość ataków na bramkę nie była jedynie straszakiem, a Wojciech Fabisiak

[LECHIA TV] W Świdnicy bez niespodzianek

Początek spotkania w Świdnicy przebiegał bardzo spokojnie i mogłoby się wydawać, że obie drużyny grają na równi. Wszystko się zmieniło w 19. minucie, kiedy to

[LECHIA TV] Remis, który może się podobać

Na ten pojedynek czekaliśmy bardzo niecierpliwie. Po jesiennej porażce w końcu nadarzyła się okazja, by pokazać, że poprzedni wynik był jedynie wypadkiem przy pracy. Sobotni

Najpopularniejsze

Zaglądamy na budowę trybuny na Dołku!

Prace budowlane na Dołku idą pełną parą! Teren po starych ławkach został już odpowiednio przygotowany i dziś rozpoczął się montaż nowej trybuny. Zobaczcie kilka ujęć

Cenne derbowe zwycięstwo

Lubuskie derby w ramach 13. kolejki III ligi padły łupem Lechii Zielona Góra! Nasz zespół zwyciężył z Wartą Gorzów 1:0 po niezwykle cennym golu Przemysława

Margo nowym sponsorem Lechii Zielona Góra!

Kolejna firma dołącza do grona naszych sponsorów! Dziś witamy zielonogórską firmę Margo, która specjalizuje się w kompleksowym wykonywaniu pokryć dachowych oraz fasad. Margo zajmuje się