Kończymy przygodę z Pucharem Polski!

Pięć tysięcy kibiców na żywo oglądało ćwierćfinałowy mecz Lechii Zielona Góra z Legią Warszawa w ćwierćfinale Pucharu Polski. Ostatecznie to goście wyszli zwycięsko z tego pojedynku.

To było spotkanie na które cała Zielona Góra czekała z zapartym tchem. Niestety w ćwierćfinale Pucharu Polski Lechia musiała uznać wyższość gości z Warszawy. Ostatecznie przegrywamy z Legią 0:3 po bramkach Thomasa Pekharta, Bartosza Kapustki i Carlitosa. Drużyna Lechii walczyła do końca, jednak to goście dyktowali dzisiaj warunki meczu.

Dziękujemy Wam za to piękne piłkarskie święto jakie stworzyliście dzisiaj przy Sulechowskiej 37!

Podołaliśmy wyzwaniu organizacyjnie i sportowo i udowodniliśmy wszystkim, że piłka nożna w Zielonej Górze to wielki potencjał który drzemie w Was Kibicach, którzy dzisiaj nieśli naszych piłkarzy do walki.

Kończymy naszą przygodę w Fortuna Puchar Polski na ćwierćfinale, jednak już od soboty zaczynamy zmagania ligowe – pierwszy wyjazdowy sprawdzian z Bts Rekord Bielsko-Biała.

Najbliższy mecz na Dołku już w sobotę 11 marca z TS Gwarek Tarnowskie Góry!

Bądźmy tam i pokażmy, że Lechia to nie tylko epizody, ale wielka piłkarska społeczność która tworzy się w naszym mieście!

Tymczasem zapraszamy Was do przejrzenia galerii z dzisiejszego meczu, którą przygotował niezawodny DB TeamDariuszBiczynski.pl – fotografia kreatywna!


Lechia Zielona Góra – Legia Warszawa 0:3 (0:2)
0:1 Tomas Pekhart 8’
0:2 Bartosz Kapustka 43’
0:3 Carlitos 71’