Lechia U-15 odnosi pierwsze zwycięstwo w CLJ!

W środowe popołudnie juniorzy Lechii Zielona Góra rozegrali zaległe spotkanie 1 kolejki Centralnej Ligi Juniorów z Zagłębiem Lubin. Podopieczni Huberta Więckowskiego odnieśli pierwsze zwycięstwo w tych rozgrywkach pokonując rówieśników z Lubina 3:1. Bramki dla Lechii strzelali Hubert Smyrak, Marcel Kurek i Kornel Kruszakin.

Przypomnijmy, że dla młodych zawodników Lechii był to czwarte spotkanie w ramach Centralnej Ligi Juniorów U-15 grupy C. W każdym z poprzednich pojedynków nasi zawodnicy pokazali się z dobrej strony, jednak w dwóch przypadkach kończyły się one remisem (2:2 ze Śląskiem Wrocław i 3:3 z Miedzią Legnica), a raz to przeciwnicy odnieśli zwycięstwo (przegrana 1:2 w Zabrzu z miejscowym Górnikiem). Środowe zwycięstwo z Zagłębiem Lubin to potwierdzenie dobrej formy i świetnego przygotowania młodych zawodników Lechii do rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów.

Kolejne spotkanie naszej drużyny U-15 już w sobotę, 1 kwietnia o godzinie 15:00 na Sulechowskiej podopieczni Huberta Więckowskiego podejmą drużynę Rakowa Częstochowa.

Zapraszamy do przejrzenia galerii zdjęć z środowego spotkania.