AKTUALNOŚCI

Sesto dołącza do grona sponsorów klubu!

Witamy w Lechii Zielona Góra nowego sponsora – polską markę Sesto, która zajmuje się produkcją personalizowanej odzieży sportowej oraz kibicowskiej! Jeśli Wasza drużyna czy firma

Remis w derbach z Wartą Gorzów!

Miniona sobota stała pod znakiem derbowego pojedynku z Wartą Gorzów. Nasza drużyna dobrze rozpoczęła spotkanie, lecz w drugiej połowie musiała się cofnąć ze względu na

Miedź II Legnica pokonana na “LA”!

W ramach 29. kolejki III ligi na stadionie lekkoatletycznym podejmowaliśmy drużynę Miedzi II Legnica. Rezerwy I-ligowca były faworytem tego pojedynku, ale nasz zespół stanął na

Zwycięstwo w meczu o 6 punktów (SKRÓT)

W minioną niedzielę nasza drużyna zwieńczyła 28. kolejkę III ligi meczem z Odrą Wodzisław. Spotkanie, które było istotne dla obydwu zespołów, zakończyło się naszym zwycięstwem

Dobry początek i słabsza końcówka

W minioną sobotę nasza drużyna na Dołku zmierzyła się z utytułowaną Polonią Bytom! Dobry początek spotkania przyniósł nam gola Przemka Mycana. Niestety po przerwie lepiej

Pewne zwycięstwo w Gaci

Nasza drużyna wypełniła założony plan i wygrała w Gaci z miejscową Foto-Higieną 4:1. Dwie bramki zdobył dla nas Mykyta Łoboda, dla którego jest to już