Dodano: 2023-11-13 22:41
REMIS Z PNIÓWKIEM
Lechia Zielona Góra remisuje ostatni mecz w tym roku na ‘’Dołku’’ 1 - 1 z drużyną Pniówka Pawłowice. Nasi kibice spisali się wzorowo i na sportowo uczcili dziś Święto Niepodległości.

Po dobrym meczu we Wrocławiu, nasza drużyna miała prawo z optymizmem podejść do dzisiejszego spotkania z Pniówkiem Pawłowice. Podopieczni Andrzeja Sawickiego byli głodni zwycięstwa po dwóch meczach bez trzech punktów. Nasza drużyna bardzo dobrze weszła w mecz. Świetne sytuacje stworzyli sobie Przemysław Mycan, Mateusz Surożyński i Tomasz Matuszewski. Niestety nie wykorzystane sytuacje się mszczą i w 31 minucie meczu po bramce Dawida Hanzla to Pniówek Pawłowice wyszedł na prowadzenie. Potem mieliśmy okres wyrównanej gry, w której obie drużyny dochodziły do sytuacji. W 3 minucie doliczonego czasu gry pierwszej połowy wyrównującą i ostatnią w tym meczu bramkę zdobył Przemysław Mycan.

Druga połowa spotkania rozpoczęła się od natarcia drużyny z Pawłowic. Dwukrotnie sytuację świetnymi interwencjami musiał ratować Wojciech Fabisiak. Jednak drużyna Lechii Zielona Góra się szybko otrząsnęła. W 58 minucie dobrą sytuację bramkową miał Rafał Dzidek. Ale piękną interwencją popisał się bramkarz gości. Nasza drużyna do końca meczu nacierała na bramkę rywali ale niestety bezskutecznie. Mecz zakończył się remisem 1 – 1. Jak stwierdził trener Andrzej Sawicki „czujemy niedosyt”

Skład Lechii Zielona Góra: 1. W. Fabisiak 2. R. Sylwestrzak 3. R. Ostrowski 6. G. Embalo 9. T. Matuszewski 10. P. Mycan 11. M. Surożyński 13. R. Dzidek 19. J. Babij 21. M. Zientarski 25. I Kurowski

Skład Pniówek Pawłowice:99. P. Zapała 4. K. Szymura 5. D. Weis 10. P. Szkatuła 11. D. Warnecki 13. J. Kasperowicz 15. P. Trąd 16. M. Płowucha 19. D. Hanzel 20. K. Herman 21. T Musioł

Żółte kartki Lechia Zielona Góra: 22. M. Iwanowicz

Żółte kartki Pniówek Pawłowice:21. T. Musioł, 9. M. Szatkowski
CZYTAJ RÓWNIEŻ: