Dodano: 2023-11-17 17:00
DO CZĘSTOCHOWY PO PUNKTY
Już jutro nasza drużyna zmierzy się z rezerwami mistrza Polski. Mimo niskiego miejsca w tabeli drużyny Rakowa II Częstochowa na pewno ten mecz nie będzie należeć do łatwych. Jest to dla obu drużyn przedostatni mecz w tym sezonie i zarówno dla Lechii Zielona Góra jak i dla rywala zdobycie punktów w tym meczu będzie priorytetem.

Po remisie z Pniówkiem Pawłowice nasza drużyna spadła w ligowej tabeli na piąte miejsce. Strata do podium jest niewielka, ponieważ wynosi jedynie 2 pkt. W trzech ostatnich meczach drużyna Andrzeja Sawickiego zdobyła 2 pkt. Najpierw przegraliśmy z Górnikiem Polkowice 0-1 ,a tydzień później zremisowaliśmy we Wrocławiu z rezerwami Śląska 1-1. W ostatnim meczu tej rundy na własnym stadionie mimo dużej przewagi w rywalizacji z Pniówkiem Pawłowice udało się wywalczyć tylko 1 pkt. Mamy nadzieję, że po serii meczów bez zwycięstwa drużyna przerwie złą passę w Częstochowie.

Drużyna Rakowa nie może zaliczyć obecnego sezonu do udanych. Podopieczni Przemysława Oziembały zamykają ligową tabelę z dorobkiem 9 pkt. Rywale naszej drużyny dwa ostatnie mecze przegrali aż 0-3. Zarówno w meczach ze Śląskiem Wrocław jak i MKS Kluczbork byli jedynie tłem dla świetnie grających rywali. W poprzednim sezonie dwukrotnie mierzyliśmy się z Rakowa II Częstochowa. Zarówno w jednym jak i drugim meczu obie drużyny musiały zadowolić się remisem.
CZYTAJ RÓWNIEŻ: