Dodano: 2024-07-17 19:57
WYGRANY SPARING W BYTOMIU ODRZAŃSKIM
Wyjazdowe zwycięstwo Lechii Zielona Góra z Odrą Bytom Odrzański 1:3.

To był drugi mecz w okresie przygotowawczym dla Lechii Zielona Góra. Dziś (17.07.) w Bytomiu Odrzańskim zagraliśmy z miejscową Odrą, czyli zespołem również występującym w Betclic 3. Lidze. Wymiar czasowy? Trzy razy po 45 minut!

Szybko otworzyliśmy wynik strzelając już na starcie, bo w 1. minucie. A worek z bramkami rozwiązał Igor Bambecki. W 55. minucie prowadzenie na 2:0 podwyższył Przemysław Mycan. Kilka minut później, bo w 63. minucie, gospodarze – po golu Konrada Grzymisławskiego – złapali kontakt na 1:2. Jednak Lechia odpowiedziała w 71. minucie: na listę wpisał się Dawid Dębski. I to on ustalił wynik tego meczu na 1:3.

Odra Bytom Odrzański – Lechia Zielona Góra (0:1,1:3,0:0)
Bramki: 0:1 Bambecki (1'), 0:2 Mycan (55'), 1:2 Grzymisławski (63'), 1:3 Dębski (71').
Lechia: Bursztyn (Fabisiak, Ambroży) – Kurowski (Tumala), Ostrowski (Lechowicz, Kwieciński), Iwanowicz (Embalo) – Bambecki (testowany), Osiński (Lenartowicz, Guder), testowany (Figiel, Rzeźnik), Juncewicz (Shelkovenko, Szostak) – Lisowski (Maćkowiak, Kołodenny), Zientarski (Pilarczyk, Majchrzak), Mycan (Dębski, Różycki).